Ahoj kamarádi, tak je to tu zas !!

Udál se další skvělý výlet s Bobři a to přímo do Děčína, kde jsme si užili docela  megazábavu….. Ale abych nepředbíhal...

        Do Děčína nás vedla statečná Denisa jako vůdce oddílu….. Po prohlídnutí ubytovny jsme se rozdělili do pokojů – ovšem pozor pozor změna - holky zvlášť a kluci zvlášť !!! (to je překvápko co ???). 

        Ráno jsme vstali a nedočkavě jsme vyšli směrem nahorůůůů do kopce, zpočátku to opravdu vypadalo jako nevinná procházka, ale se to zvrtlo, ale abych nepředbíhal, před výstupem na „EVEREST“ jsme hráli na louce vybiku, mrazíka a jiné….. A pak to přišlo ! Denisa vzala dráhu prostě směr nahoru (což bylo i pro mě samotného megapřekvapení !), ten kopec byl dlouhý asi tak 1000 km a o převýšení ani nemluvim, ale zvládli jsme to všichni, někteří s problémama, ale zvládli, stejně jsme museli…..Kupodivu dolů to šlo lépe a rychleji…. Po jídle jsme vyrazili do města na výlet…. Koupili jsme si sladkosti, blbosti a jiné takové věci a počekali na Jirku, který dorazil za námi…. Po polévce jsme šli ven před ubytovnu zahrát si ještě pár her a na večer si udělali oheň a opekli buřty…. Jo ale tuhle událost musím napsat - chytří kluci (Ondra, Mates a David) si ve městě koupili popcorn do mikrovlné trouby a co je nenapadlo, že si ho udělají na ohni…. Hmmm, ale jim nedošlo, že ten papír, v kterým ten popcorn je, že taky hoří, hmmmm a co se nestalo !! Popcornek shořel !!  A nesmím zapomenout, že pak přišla na řadu napínavá soutěž o Velikonočním ostrově, do teď nemůžu uvěřit, že jsem vyhrál já se svým družstvem a nikoli všechytrý Jiří !! Ale je to tak, je to tak, viď Jiříčku ??!! Prostě zábavnej večer a podívaná….

       Další den jsme vyrazili na celodenní výlet do Českého Švýcarska, podepřeli megabalvan cestou, vysupěli na Pravčickou bránu, kde to mimochodem bylo opravdu krásné a zrovna se nám ten den tak vyjasnil, že byl krásný výhled….. Zpět jsme došli na Mýtnou louku, odkud nám jel autobus zpět…. České Švýcarsko je opravdu nádhernej kus přírody, která stojí za to, všem doporučuji se tam kouknout…. Večer jsme hráli hry v budově…..

        Další den byl děčínský bazének, ale bohužel opět blbli s dlouhejma plavkama (se nesmí, nevím proč, to nikdo nevysvětluje) což samozřejmě Jirka, Roman a Honza neměli, takže tam nemohli jít škoda a taky nešla Verča , protože měla bebííííí na ruce…. Špatné plavky byly mezitím na proutí na pomlázky... (cha cha). A večer se už připravovalo na Velikonoční Pondělí, kluci pletli  pomlázky a holky malovaly vajíčka a pekly a zdobily perníčky…

        No a druhej den měli kluci posvícení. Holky utíkaly co mohly a kluci šlehali (samozřejmě jemně) co mohli…. Po vyšlehání našich holek pár kluků vyrazilo do města na koledu a byli docela úspěšní….

         Po obědě jsme vyrazili na nádraží a odjeli domů, což se nám fakt nechtělo…. Ty jo, to se stalo věcí za těch pár dní !!

17.04.2007