Expedice Hron 2010

Jak jsme si slibovali, tak jsme i učinili. Nedbaje na hrozivé zprávy o povodních a Hronu zejména, vykonali jsme v předvečer odjezdu poslední poradu (zejména Filip měl podstatné připomínky :-D)


Vše začalo tady…. Ve vesnici, kterou si Filip z neznámých důvodů zamiloval, jsme přespali a přišlo ráno….Image

ImageNováčci byli slavnostně pokřštěni a namatlaný sliz jim bylo umožněno spláchnout v docela chladném Hronu…. 

A začínáme !! Zkušený (??) kormidelník Filip po několika málo záběrech pádlem mizí i s háčkem pod vodou… Pochopitelně za to vůbec nemohl, my víme, my víme….

 

Image


 

Image

 


Ozdoby letošní vody, zkušené háčkyně, obětavé kamarádky – na obr. čekají, jak dopadne rvačka, která se strhla mezi kormidelníky o jejich účast na lodi (rvačka mimo záběr). PEKNÉ SU ŽE ???


Tak tohle je ta ze smutnějších fotek, které sem dávám nerad, nicméně je to tak…ta kanoe, která nám pár let poctivě sloužila, tak ta to má ze sebou…. Nikdo za to nemůže, je to prostě vodácká daň řece…


Image

 


NAŠE POSÁDKY…

Image

 

 

Radkovi se na vodě líbilo!!

 

 

 

 

Cestou….

 

 

Image

 

Image

.

 

 

 

Na Hronu jsme strávili pěkných 10 dní, bylo nádherné počasí, teploučko, lidé celkem vlídní…takže vyrážíme směr škola, práce…léto skončilo….

 

 

Image

 

Image

 

Image

Voda je tradiční akce – letos již osmnáctým rokem!!
Pochopitelně i v roce 2011 obšťastníme některou řeku naší přítomností, to by ani jinak nešlo, dáme jako vždy vědět včas, která to bude!!
AHOJ NA VODĚ 2011 !!!