Na poslední jednodenní výlet v tomhle roce s Bobry
jsme se vydali na zříceninu hradu Okoř. Sraz byl v Dejvicích, kde jako skoro rozený Pražák samozřejmě znám (neboť jsem však Odolský občan, byl jsem eskortován Jirkou a Kubou – u těchto zájemci též seženou více informací o mých znalostech Prahy).
Když jsme byli všichni, odjeli jsme do Okoře a šli na zříceninu, kde jsme měli celkem zajímavou a rychlou prohlídku. Také naši „týpci" (tj. Ondra a Filip) byli opravdu vtipní, opět nezklamali… Po prohlídce jsme se byli ohřát u šálku horkého čaje a těšili jsme se na krátkou procházku po okolí. Pochod v délce asi 8 km byl uklidňující a dokonce si i někteří šáhli na sníh. Celou cestu nás také doprovázel uklidňující potůček, který mě osobně připomínal „Vodu s Bobry".
Po procházce jsme se byli občerstvit teplou polévkou (ne – studenou asi..) a už nezbývalo nic než odjet domů. Poslední výlet v tomhle roce s Bobry byl sice krátký, ale vydařený J. Viděli jsme se v tak velkém počtu v roce 2005 naposledy, ale bylo to fajn a můžete se těšit na mé příspěvky i tom roce příštím !!!
29.01.2006