Jo, jo, to sou věci prohlásil mechem porostlý bobrsaurus

a převalil se na druhý bok. To mě nemůže dostat z klídku, už jsem zažil jiný akce!! Třináct let je i pro Bobra slušná doba a během ní už bylo takových skvělých věcí. No jo, ale přeci jen, že by šlo napsat na naše stránky a že by se tak víc lidí dozvědělo, že na ně myslím a že tím chci třeba jen říct: Čau, sem tady !! 
Jen tak, aby se vědělo, že se přeci jen pořád něco děje a Bobři o sebe pořád stojí. Mocně zafuněl - až se pohnuly záclony v jeho bobřím hradu asi jako když bobr dostane nápad a chce rychle ven znáte to. Když mám ty nový brejle, tak to se na to podívám !! Nenechám to přeci jen tak, bez dohledu !
A pak během chviličky neboť bobří stránky má nastaveny jako oblíbené už jen zíral a bobří fousy se jen míhaly, jak si pomlaskával blahem. Opravdu to funguje !! Po pár letech zase další vylepšení. Zase něco navíc a snad se dopracujeme časem i k tomu, že sem napíše víc lidí! Aspoň sem tam má každej chuť říct něco ostatním, ne? A i když třeba jen : "Čau, já jsem tady !!". Tak pište až si můžeme číst!! Když už do toho jde i ten Bobrsaurus!!
Tak tolik na uvítanou mé milé bobří stránky, snad toto vylepšení k něčemu bude a zvýší návštěvnost alespoň o 270% !!
Všechny, co to četli, zdraví Jirka se svými prvními brýlemi první den na nose...

18.10.2007