Než by se kdokoliv nadál, rok uplynul jako voda

a my jsme (jak je naším starým dobrým bobřím zvykem) vyrazili na Velikonoční výlet!!!
Sešli jsme se ve čtvrtek ráno na Hlavním nádraží v Praze a ještě rozespalí jsme vlakem odjeli směr Čáslav. Tady nás trochu překvapil místní autobus, ale to nám dalo alespoň čas si prohlédnout Čáslavské památky a náměstí, zatímco nám Matouš na nádraží hlídal naše přetěžké batohy, za což mu ještě jednou posíláme velké dík! 

Tentokrát byla cílem naší cesty Ježkovka - dům dětí v Heřmanově Městci - která se nám od začátku moc líbila. 
V pátek jsme si udělali výlet po okolí, pořádně se prošli, pohladili si koně a dokonce jsme si prolezli i zříceninu! A večer se k nám konečně připojili zbytek výpravy a my byli kompletní a mohli jsme se připravit na to nejdůležitější! :)
V neděli měli kluci opravdu napilno při pletení pomlázek, ale ani holky nezůstaly pozadu a napekly nám hromadu mazanců a všemožného výborného pečiva- ňam!

V pondělí se kluci a pánové konečně dočkali a mohli nás holky, slečny a paní pořádně vyšupat, abychom neuschly a hlavně, aby dostali nějakou sladkost za odměnu. Také zkusili štěstí ve městě a to by jste měli vidět jak měli nacpané kapsy vajíčky, když se vrátili!
Nakonec nám všem jako vždy bylo líto, že už musíme jet domů a nemohli jsme uvěřit, že nám těch pět dní plných srandy a her s kamarády tak rychle uteklo, když nás pořád zlobilo aprílové počasí a museli jsme se pořádně hýbat, aby nám nebylo zima :)
Uvidíme se zase brzo, ahooj!

17.04.2012