Čtvrtek 16. listopadu 2006...

Pro někoho úplně obyčejný den, pro Bobři však ne. V ten den, v době, kdy ještě někteří lidé jsou v práci, jsem se shromáždili na Černo mosteckém busovém nádr a to v celkem hojném počtu - bylo nás asi 15. 
 

Nastoupili jsme do směru Dvůr Králové. Když jsme dorazili na místo, byli jsme se ještě před večeří projít v místním parku, kde jsme si zahráli i několik zajímavých her. Vrátili jsme se akorát na jídlo. Byli jsme strašně zmoženi cestou, ale i přes to jsme si před spaním zahráli ještě pár seznamovacích her, protože vcelku dost lidí bylo nových, ale rychle jsme se seznámili. 
Druhý den byl naplánován výletek (asi 12km). K nějakému zámku (omlouvám se ale ta moje paměť…). Chtěli jsme jít i nazpátek pěšky, ale omylem jsme  stihli vlak a tak jsme halt museli jet vlakem.:-)). Jo a ještě ten večer jsme si zahráli skvělou noční hru !


Nazítří jsme zase dupali po okolí (už si opět nevzpomenu kde to bylo, ale myslím že celkem daleko... No a večer měl přijet Jirka. To je epizoda sama o sobě (tedy ta akce, nikoli Jirka :-)) ). Měl jsme na něj čekat na autobusáku. Což o to, já jsem tam byl, ale Jirka ... Tak asi po hodině pobíhání po nádraží jsem se „smutný" vypravil zpět. Cestou jsem potkal Denisu, která se běžela podívat, kde se flákám, protože jí Jirka volal, že je na nádraží, ale nikde mě tu nevidí. Nakonec jsme přeci jen dorazili společně a stejně dodnes netuším, co to bylo za náhodu, že jsme se takhle míjeli... Moje vina to pochopitelně není, neboť jsem zdatný orientační běžec !!           

Poslední den byla naplánována proslulá Dvorskokrálovecká zoo. Všichni jsme se těšili na Safari a tak jsme  byli zklamání, když jsme u zjistili že je v provozu jen v letních měsících. Ale i tak jsme si zoo náramně užili, viděli jsme třeba leva a tak.. Zájemci si také vydlabali vlastnoručně dýně a tak jsme se vylepšili i v tomto umění a jsme zase lepší... No jo no, Bobři !! 
            Potom už však nastal den odjezdu, odjížděli jen s těžkým srdcem, ale nedalo se nic dělat. Zase se sejdeme na dalším výletku ! Kam asi pojedeme příště ?

 

Občasný dopisovatel Zamazal Jan

17.04.2007